Головна » Архів матеріалів
У К Р А Ї Н А
НОВООЛЕКСАНДРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ОЛЕКСАНДРІВСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р І Ш Е Н Н Я

27.05.2016 року № 7/8 – 43
с.Новоолександрівка

Про встановлення місцевих
податків та зборів на 2017 рік

Керуючись статтею 143 Конституції України, Бюджетним кодексом України, Законом України від 28.12.2014 № 71-VIII "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи", пунктом 2 статті 10, підпунктом 10 пункту 3 статті 215, статтею 266, 267, пунктом 1 статті 284, статтею 291 Податкового кодексу України зі змінами та доповненнями, пунктом 24 статті 26 та статтями 59 та 69 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань планування бюджету та фінансів сільська рада
ВИРІШИЛА:

1. Встановити єдиний податок:
1.1. Затвердити ставки єдиного податку для платників першої - другої груп (додадок № 1):
1) для першої групи платників єдиного податку - у межах 10 відсотків розміру мінімальної заробітної плати;
2) для другої групи платників єдиного податку - у межах 20 відсотків розміру мінімальної заробітної плати.
1.2.Затвердити Положення про єдиний податок для суб’єктів господарювання (Додаток № 2)

2. Встановити акцизний податок в частині реалізації підакцизних товарів у роздрібній торгівлі.
2.1. Затвердити ставку акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі пива, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, тютюну та промислових замінників тютюну, нафтопродуктів, біодизелю та скрапленого газу у відсотках від вартості (з податком на додану вартість) реалізованих товарів у розмірі 5 відсотків.
2.2. Затвердити Положення про механізм обчислення та порядок сплати акцизного податку (додаток № 3).

3. Встановити транспортний податок.
3.1. Затвердити ставку транспортного податоку у розмірі 25000 гривень за кожен легковий автомобіль, який використовується до 5 років і має об’єм циліндрів двигуна понад 3000 куб. см на календарний рік.
3.2. Затвердити Положення про механізм обчислення та порядок сплати транспортного податку (додаток № 4).

4. Встановити податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.
4.1. Затвердити ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (додаток № 5).
4.2. Затвердити Положення про механізм обчислення та порядок сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (додаток № 6).
4.3 Встановити пільги щодо звільнення від сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (додаток № 7).

5. Встановити плату за землю.
5.1. Затвердити ставки земельного податку згідно нормативної грошової оцінки земель населених пунктів, затвердженої рішенням сесії сільської ради від 13.07.2012 № 6/19 - 142 «Про затвердження технічної документації з нормативно грошової оцінки земель населених пунктів Новоолександрівської сільської ради ( с.Новоолександрівка, с.Єлизаветівка , с.Зелене, с.Карпівка, с.Новий Кавказ, с.Новобахметьєве, с.Новопригоже)
Олександрівського району Донецької області» :
- зайняті житловим фондом, автостоянками для зберігання особистих транспортних засобів громадян, які використовуються без отримання прибутку, гаражно-будівельними, дачно-будівельними та садівницькими товариствами, індивідуальними гаражами, садовими і дачними будинками фізичних осіб – 0, 03% від їх нормативної грошової оцінки;
- зайняті житловим фондом, які використовуються в комерційних цілях, з метою отриманням прибутку – 3% від їх нормативної грошової оцінки (додаток № 8).
5.2. Затвердити ставки земельного податку за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено, для сільськогосподарських угідь – 1 % від нормативно грошової оцінки земель (незалежно від місцезнаходження) (додаток № 9).
5.3. Затвердити ставку податку за земельні ділянки, які перебувають у постійному користуванні громадян ( фізичних , юридичних осіб ) та суб’єктів господарювання (крім державної та комунальної форми власності), для земель сільськогосподарських угідь – 0,45 % від їх нормативної грошової оцінки.
5.4.Затвердити ставку податку за земельні ділянки, які перебувають у постійному користуванні у суб’єктів господарювання (додаток № 10)
5.5. Встановити ставку земельного податку за земельні ділянки, розташовані за межами населених пунктів, нормативну грошову оцінку яких не проведено, в розмірі 5% від нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по Донецькій області
5.6. Встановити пільги щодо сплати податку для фізичних осіб (додаток № 11) та юридичних осіб (додаток № 12).

6.Дане рішення підлягає оприлюдненню на інформаційному стенді, в приміщенні Новоолександрівської сільської ради за адресою: 84010, Донецька область, Олександрівський район, с.Новоолександрівка, вул.. Миру, буд. 51 та на офіційному сайті сільської ради Novoolex.at.ua
7.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну планово-бюджетну комісію сільської ради .
8. Дане рішення набуває чинності з 01.01.2017 року.

Сільський голова Н.М.Москаленко

Додаток №1 до рішення сільської ради № 7/8-43 від 27.05.2016

Ставки
єдиного податку фізичних осіб - підприємців

Код КВЕДу Види підприємницької діяльності Ставки єдиного податку у відсотках до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) періоду
1 група 1-10 %
Фізичні особи - підприємці ,які не використовують працю найманих осіб ,здійснюють виключно роздрібний продаж товарів з торгівельних місць на ринках та/або проводять господарську діяльність з надання побутових послуг населенню і обсягу доходу яких протягом календарного року не перевищує 150,0 тисяч гривен.
01 Сільське господарство, мисливство та надання пов'язаних із ними послуг
01.1 Вирощування однорічних і дворічних культур 10 %
01.11 Вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур 10 %
01.13 Вирощування овочів і баштанних культур, коренеплодів і бульбоплодів 10 %
01.19 Вирощування інших однорічних і дворічних культур 10 %
01.2 Вирощування багаторічних культур 10 %
01.25 Вирощування фруктів, ягід, горіхів, культур для виробництва напоїв і прянощів 10 %
01.4 Тваринництво 10 %
01.41 Розведення великої рогатої худоби молочних порід 10 %
01.45 Розведення овець і кіз 10%
01.46 Розведення свиней 10 %
01.47 Розведення свійської птиці 10 %
01.49 Розведення інших тварин 10 %
03 Рибне господарство
03.1 Рибальство 10 %
47.8 Роздрібна торгівля з лотків і на ринках 10 %
47.81 Роздрібна торгівля з лотків і на ринках харчовими продуктами, напоями та тютюновими виробами 10 %
47.82 Роздрібна торгівля з лотків і на ринках текстильними виробами, одягом і взуттям 10 %
47.89 Роздрібна торгівля з лотків і на ринках іншими товарами 10 %
96 Надання інших індивідуальних послуг
96.0 Надання інших індивідуальних послуг 10 %
96.02 Надання послуг перукарнями та салонами краси 10 %
96.03 Організування поховань і надання суміжних послуг 10 %
97 Діяльність домашніх господарств як роботодавців для домашньої прислуги
97.0 Діяльність домашніх господарств як роботодавців для домашньої прислуги 10 %
97.00 Діяльність домашніх господарств як роботодавців для домашньої прислуги 10 %
II група 2-20%
01 Сільське господарство, мисливство та надання пов'язаних із ними послуг
01.1 Вирощування однорічних і дворічних культур 20 %
01.11 Вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур 20 %
01.13 Вирощування овочів і баштанних культур, коренеплодів і бульбоплодів 20 %
01.19 Вирощування інших однорічних і дворічних культур 20 %
01.2 Вирощування багаторічних культур 20 %
01.25 Вирощування фруктів, ягід, горіхів, культур для виробництва напоїв і прянощів 20 %
01.4 Тваринництво 20 %
01.41 Розведення великої рогатої худоби молочних порід 20 %
01.45 Розведення овець і кіз 20 %
01.46 Розведення свиней 20 %
01.47 Розведення свійської птиці 20 %
01.49 Розведення інших тварин 20 %
03 Рибне господарство 20 %
03.1 Рибальство 20 %
05 Добування кам'яного та бурого вугілля 20 %
05.1 Добування кам'яного вугілля 20 %
05.10 Добування кам'яного вугілля 20 %
08 Добування інших корисних копалин і розроблення кар'єрів 20 %
08.1 Добування каменю, піску та глини 20 %
08.11 Добування декоративного та будівельного каменю, вапняку, гіпсу, крейди та глинистого сланцю 20 %
08.12 Добування піску, гравію, глин і каоліну 20 %
10 Виробництво харчових продуктів 20 %
10.1 Виробництво м'яса та м'ясних продуктів 20 %
10.11 Виробництво м'яса 20 %

10.12
Виробництво м'яса свійської птиці 20 %
10.13 Виробництво м'ясних продуктів 20 %

10.4
Виробництво олії та тваринних жирів 20 %
10.41 Виробництво олії та тваринних жирів 20 %
10.5 Виробництво молочних продуктів 20 %
10.51 Перероблення молока, виробництво масла та сиру
10.6 Виробництво продуктів борошномельно-круп'яної промисловості, крохмалів і крохмальних продуктів 20 %
10.61 Виробництво продуктів борошномельно-круп'яної промисловості 20 %
16 Оброблення деревини та виготовлення виробів з деревини та корка, крім меблів; виготовлення виробів із соломки та рослинних матеріалів для плетіння
16.1 Лісопильне та стругальне виробництво 20 %
16.10 Лісопильне та стругальне виробництво 20 %

16.2
Виготовлення виробів з деревини, корка, соломки та рослинних матеріалів для плетіння 20 %
16.21 Виробництво фанери, дерев'яних плит і панелей, шпону 20 %
16.22 Виробництво щитового паркету 20 %
16.23 Виробництво інших дерев'яних будівельних конструкцій і столярних виробів 20 %
16.24 Виробництво дерев'яної тари 20 %
16.29 Виробництво інших виробів з деревини; виготовлення виробів з корка, соломки та рослинних матеріалів для плетіння 20 %
36 Забір, очищення та постачання води 20 %
36.0 Забір, очищення та постачання води 20 %
36.00 Забір, очищення та постачання води 20 %
37 Каналізація, відведення й очищення стічних вод 20 %
37.0 Каналізація, відведення й очищення стічних вод 20 %
37.00 Каналізація, відведення й очищення стічних вод 20 %
47 Роздрібна торгівля, крім торгівлі автотранспортними засобами та мотоциклами 20 %
47.1 Роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах 20 %
47.11 Роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах переважно продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами 20 %
47.19 Інші види роздрібної торгівлі в неспеціалізованих магазинах 20 %
47.2 Роздрібна торгівля продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами в спеціалізованих магазинах 20 %
47.21 Роздрібна торгівля фруктами й овочами в спеціалізованих магазинах 20 %

47.22
Роздрібна торгівля м'ясом і м'ясними продуктами в спеціалізованих магазинах 20 %
47.23 Роздрібна торгівля рибою, ракоподібними та молюсками в спеціалізованих магазинах 20 %
47.24 Роздрібна торгівля хлібобулочними виробами, борошняними та цукровими кондитерськими виробами в спеціалізованих магазинах 20 %
47.25 Роздрібна торгівля напоями в спеціалізованих магазинах 20 %
47.26 Роздрібна торгівля тютюновими виробами в спеціалізованих магазинах 20 %
47.29 Роздрібна торгівля іншими продуктами харчування в спеціалізованих магазинах 20 %
47.3 Роздрібна торгівля пальним 20 %
47.30 Роздрібна торгівля пальним 20 %
47.4 Роздрібна торгівля інформаційним і комунікаційним устаткованням у спеціалізованих магазинах 20 %
47.41 Роздрібна торгівля комп'ютерами, периферійним устаткованням і програмним забезпеченням у спеціалізованих магазинах
47.42 Роздрібна торгівля телекомунікаційним устаткованням у спеціалізованих магазинах 20 %
47.43 Роздрібна торгівля в спеціалізованих магазинах електронною апаратурою побутового призначення для приймання, запису, відтворення звуку й зображення 20 %
47.5 Роздрібна торгівля іншими товарами господарського призначення в спеціалізованих магазинах 20 %
47.51 Роздрібна торгівля текстильними товарами в спеціалізованих магазинах 20 %
47.52 Роздрібна торгівля залізними виробами, будівельними матеріалами та санітарно-технічними виробами в спеціалізованих магазинах 20 %
47.53 Роздрібна торгівля килимами, килимовими виробами, покриттям для стін і підлоги в спеціалізованих магазинах

47.54
Роздрібна торгівля побутовими електротоварами в спеціалізованих магазинах 20 %
47.59 Роздрібна торгівля меблями, освітлювальним приладдям та іншими товарами для дому в спеціалізованих магазинах 20 %

47.6
Роздрібна торгівля товарами культурного призначення та товарами для відпочинку в спеціалізованих магазинах 20 %
47.61 Роздрібна торгівля книгами в спеціалізованих магазинах 20 %
47.62 Роздрібна торгівля газетами та канцелярськими товарами в спеціалізованих магазинах 20 %
47.63 Роздрібна торгівля аудіо- та відеозаписами в спеціалізованих магазинах 20 %
47.64 Роздрібна торгівля спортивним інвентарем у спеціалізованих магазинах 20 %
47.65 Роздрібна торгівля іграми та іграшками в спеціалізованих магазинах 20 %
47.7 Роздрібна торгівля іншими товарами в спеціалізованих магазинах 20 %
47.71 Роздрібна торгівля одягом у спеціалізованих магазинах 20 %
47.72 Роздрібна торгівля взуттям і шкіряними виробами в спеціалізованих магазинах 20 %
47.73 Роздрібна торгівля фармацевтичними товарами в спеціалізованих магазинах 20 %
47.74 Роздрібна торгівля медичними й ортопедичними товарами в спеціалізованих магазинах 20 %
47.75 Роздрібна торгівля косметичними товарами та туалетними приналежностями в спеціалізованих магазинах 20 %
47.76 Роздрібна торгівля квітами, рослинами, насінням, добривами, домашніми тваринами та кормами для них у спеціалізованих магазинах 20 %
47.77 Роздрібна торгівля годинниками та ювелірними виробами в спеціалізованих магазинах 20 %
47.78 Роздрібна торгівля іншими невживаними товарами в спеціалізованих магазинах 20 %
47.79 Роздрібна торгівля уживаними товарами в магазинах 20 %

47.8
Роздрібна торгівля з лотків і на ринках 20 %
47.81 Роздрібна торгівля з лотків і на ринках харчовими продуктами, напоями та тютюновими виробами 20 %
47.82 Роздрібна торгівля з лотків і на ринках текстильними виробами, одягом і взуттям 20 %
47.89 Роздрібна торгівля з лотків і на ринках іншими товарами 20 %
47.9 Роздрібна торгівля поза магазинами 20 %
47.91 Роздрібна торгівля, що здійснюється фірмами поштового замовлення або через мережу Інтернет 20 %

47.99
Інші види роздрібної торгівлі поза магазинами 20 %

49.4
Вантажний автомобільний транспорт, надання послуг перевезення речей 20 %
49.41 Вантажний автомобільний транспорт 20 %
49.42 Надання послуг перевезення речей (переїзду) 20 %
52 Складське господарство та допоміжна діяльність у сфері транспорту 20 %
52.1 Складське господарство 20 %
52.10 Складське господарство 20 %
53 Поштова та кур'єрська діяльність 20 %
53.1 Діяльність національної пошти 20 %
53.10 Діяльність національної пошти 20 %
56 Діяльність із забезпечення стравами та напоями 20 %

56.3
Обслуговування напоями 20 %
56.30 Обслуговування напоями 20 %

60
Діяльність у сфері радіомовлення та телевізійного мовлення 20 %
60.1 Діяльність у сфері радіомовлення 20 %
60.10 Діяльність у сфері радіомовлення 20 %

61
Телекомунікації (електрозв'язок) 20 %
61.1 Діяльність у сфері проводового електрозв'язку 20 %
61.10 Діяльність у сфері проводового електрозв'язку 20 %
61.2 Діяльність у сфері безпроводового електрозв'язку 20 %
61.20 Діяльність у сфері безпроводового електрозв'язку 20 %
61.3 Діяльність у сфері супутникового електрозв'язку 20 %
61.30 Діяльність у сфері супутникового електрозв'язку 20 %
61.9 Інша діяльність у сфері електрозв'язку 20 %
61.90 інша діяльність у сфері електрозв'язку 20 %
68 Операції з нерухомим майном 20 %
68.1 Купівля та продаж власного нерухомого майна 20 %
68.10 Купівля та продаж власного нерухомого майна 20 %
68.2 Надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна 20 %
68.20 Надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна 20 %

75
Ветеринарна діяльність 20 %
75.0 Ветеринарна діяльність
75.00 Ветеринарна діяльність 20 %
84 Державне управління й оборона; обов'язкове соціальне страхування 20 %
84.1 Державне управління загального характеру; соціально-економічне управління 20 %
84.11 Державне управління загального характеру 20 %

84.12
Регулювання у сферах охорони здоров'я, освіти, культури та інших соціальних сферах, крім обов'язкового соціального страхування 20 %
84.13 Регулювання та сприяння ефективному веденню економічної діяльності 20 %
85 Освіта 20 %
85.2 Початкова освіта 20 %
85.20 Початкова освіта 20 %
85.3 Середня освіта 20 %
85.31 Загальна середня освіта 20 %
86 Охорона здоров'я 20 %
86.1 Діяльність лікарняних закладів 20 %
86.10 Діяльність лікарняних закладів 20 %
86.2 Медична та стоматологічна практика 20 %
86.21 Загальна медична практика 20 %
86.22 Спеціалізована медична практика 20 %
86.9 Інша діяльність у сфері охорони здоров'я 20 %
86.90 Інша діяльність у сфері охорони здоров'я 20 %
91 Функціювання бібліотек, архівів, музеїв та інших закладів культури 20 %
91.0 Функціювання бібліотек, архівів, музеїв та інших закладів культури 20 %
91.01 Функціювання бібліотек і архівів
91.02 Функціювання музеїв 20 %
91.03 Діяльність із охорони та використання пам'яток історії, будівель та інших пам'яток культури 20 %
93 Діяльність у сфері спорту, організування відпочинку та розваг 20 %
93.1 Діяльність у сфері спорту 20 %
93.11 Функціювання спортивних споруд 20 %
93.12 Діяльність спортивних клубів 20 %
93.19 Інша діяльність у сфері спорту 20 %
93.2 Організування відпочинку та розваг 20 %
93.29 Організування інших видів відпочинку та розваг 20 %
94 Діяльність громадських організацій 20 %
94.1 Діяльність організацій промисловців і підприємців, професійних організацій 20 %
94.12 Діяльність професійних громадських організацій 20 %
94.2 Діяльність професійних спілок 20 %
94.20 Діяльність професійних спілок 20 %
94.9 Діяльність інших громадських організацій 20 %
94.91 Діяльність релігійних організацій 20 %
94.92 Діяльність політичних організацій 20 %
94.99 Діяльність інших громадських організацій, н. в. і. у. 20 %

96
Надання інших індивідуальних послуг 20 %
96.0 Надання інших індивідуальних послуг 20 %
96.02 Надання послуг перукарнями та салонами краси 20 %
96.03 Організування поховань і надання суміжних послуг 20 %
96.09 Надання інших індивідуальних послуг, н. в. і. у. 20 %
97 Діяльність домашніх господарств як роботодавців для домашньої прислуги 20 %
97.0 Діяльність домашніх господарств як роботодавців для домашньої прислуги 20 %
97.00 Діяльність домашніх господарств як роботодавців для домашньої прислуги 20 %
98 Діяльність домашніх господарств як виробників товарів та послуг для власного споживання 20 %
98.1 Діяльність домашніх господарств як виробників товарів для власного споживання 20 %
98.10 Діяльність домашніх господарств як виробників товарів для власного споживання 20 %
98.2 Діяльність домашніх господарств як виробників послуг для власного споживання 20 %
98.20 Діяльність домашніх господарств як виробників послуг для власного споживання 20 %

Додаток №2 до рішення сільської ради № 7/8-43 від 27.05.2016

Положення про єдиний податок для суб’єктів господарювання

1. Платники єдиного податку

1.1. Суб'єкти господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, поділяються на такі групи платників єдиного податку:

1) перша група - фізичні особи - підприємці, які не використовують працю найманих осіб, здійснюють виключно роздрібний продаж товарів з торговельних місць на ринках та/або провадять господарську діяльність з надання побутових послуг населенню і обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 300 000 гривень;
2) друга група - фізичні особи - підприємці, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг, у тому числі побутових, платникам єдиного податку та/або населенню, виробництво та/або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства, за умови, що протягом календарного року відповідають сукупності таких критеріїв:
не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, одночасно не перевищує 10 осіб;
обсяг доходу не перевищує 1 500 000 гривень.
Дія цього підпункту не поширюється на фізичних осіб - підприємців, які надають посередницькі послуги з купівлі, продажу, оренди та оцінювання нерухомого майна. Такі фізичні особи - підприємці належать виключно до третьої групи платників єдиного податку, якщо відповідають вимогам, встановленим для третьої групи;
3) третя група - фізичні особи - підприємці, які не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, не обмежена та юридичні особи - суб'єкти господарювання будь-якої організаційно-правової форми, у яких протягом календарного року обсяг доходу не перевищує 20000000 гривень;
4) четверта група - сільськогосподарські товаровиробники, у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 відсотків";

2. Не можуть бути платниками єдиного податку першої - третьої груп:
2.1. суб'єкти господарювання (юридичні особи та фізичні особи - підприємці), які здійснюють:
1) діяльність з організації, проведення азартних ігор, лотерей (крім розповсюдження лотерей), парі (букмекерське парі, парі тоталізатора);
2) обмін іноземної валюти;
3) виробництво, експорт, імпорт, продаж підакцизних товарів (крім роздрібного продажу паливно-мастильних матеріалів в ємностях до 20 літрів та діяльності фізичних осіб, пов'язаної з роздрібним продажем пива та столових вин);
4) видобуток, виробництво, реалізацію дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння, у тому числі органогенного утворення (крім виробництва, постачання, продажу (реалізації) ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння);
5) видобуток, реалізацію корисних копалин, крім реалізації корисних копалин місцевого значення;
6) діяльність у сфері фінансового посередництва, крім діяльності у сфері страхування, яка здійснюється страховими агентами, визначеними Законом України "Про страхування", сюрвейєрами, аварійними комісарами та аджастерами, визначеними розділом III цього Кодексу;
7) діяльність з управління підприємствами;
8) діяльність з надання послуг пошти (крім кур'єрської діяльності) та зв’язку (крім діяльності, що не підлягає ліцензуванню);
9) діяльність з продажу предметів мистецтва та антикваріату, діяльність з організації торгів (аукціонів) виробами мистецтва, предметами колекціонування або антикваріату;
10) діяльність з організації, проведення гастрольних заходів;
2.2. фізичні особи - підприємці, які здійснюють технічні випробування та дослідження (група 74.3 КВЕД ДК 009:2005), діяльність у сфері аудиту;
2.3. фізичні особи - підприємці, які надають в оренду земельні ділянки, загальна площа яких перевищує 0,2 гектара, житлові приміщення та/або їх частини, загальна площа яких перевищує 100 квадратних метрів, нежитлові приміщення (споруди, будівлі) та/або їх частини, загальна площа яких перевищує 300 квадратних метрів;
2.4. страхові (перестрахові) брокери, банки, кредитні спілки, ломбарди, лізингові компанії, довірчі товариства, страхові компанії, установи накопичувального пенсійного забезпечення, інвестиційні фонди і компанії, інші фінансові установи, визначені законом; реєстратори цінних паперів;
2.5. суб'єкти господарювання, у статутному капіталі яких сукупність часток, що належать юридичним особам, які не є платниками єдиного податку, дорівнює або перевищує 25 відсотків;
2.6. представництва, філії, відділення та інші відокремлені підрозділи юридичної особи, яка не є платником єдиного податку;
2.7. фізичні та юридичні особи - нерезиденти;
2.8. суб'єкти господарювання, які на день подання заяви про реєстрацію платником єдиного податку мають податковий борг, крім безнадійного податкового боргу, що виник внаслідок дії обставин непереборної сили (форс-мажорних обставин).

3. Не можуть бути платниками єдиного податку четвертої групи:
3.1. суб'єкти господарювання, у яких понад 50 відсотків доходу, отриманого від продажу сільськогосподарської продукції власного виробництва та продуктів її переробки, становить дохід від реалізації декоративних рослин (за винятком зрізаних квітів, вирощених на угіддях, які належать сільськогосподарському товаровиробнику на праві власності або надані йому в користування, та продуктів їх переробки), диких тварин і птахів, хутряних виробів і хутра (крім хутрової сировини);
3.2. суб'єкти господарювання, що провадять діяльність з виробництва підакцизних товарів, крім виноматеріалів виноградних (коди згідно з УКТ ЗЕД 2204 29 - 2204 30), вироблених на підприємствах первинного виноробства для підприємств вторинного виноробства, які використовують такі виноматеріали для виробництва готової продукції;
3.3. суб'єкт господарювання, який станом на 1 січня базового (звітного) року має податковий борг, за винятком безнадійного податкового боргу, який виник внаслідок дії обставин непереборної сили (форс-мажорних обставин).

4. Платники єдиного податку першої – третьої груп повинні здійснювати розрахунки за відвантажені товари (виконані роботи, надані послуги) виключно в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій).

5.Ставки єдиного податку
5.1. Ставки єдиного податку для платників першої - другої груп встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі у цій главі - мінімальна заробітна плата), та третьої групи - у відсотках до доходу (відсоткові ставки).
1) для першої групи платників єдиного податку - у межах 10 відсотків розміру мінімальної заробітної плати;
2) для другої групи платників єдиного податку - у межах 20 відсотків розміру мінімальної заробітної плати.
5.2. Відсоткова ставка єдиного податку для платників третьої групи встановлюється у розмірі:
1) 2 відсотки доходу - у разі сплати податку на додану вартість згідно з Податковим Кодексом;
2) 4 відсотки доходу - у разі включення податку на додану вартість до складу єдиного податку.
5.3. Ставка єдиного податку встановлюється для платників єдиного податку першої - третьої групи (фізичні особи - підприємці) у розмірі 15 відсотків:
1) до суми перевищення обсягу доходу, визначеного у підпунктах 1, 2 і 3 пункту 291.4 статті 291 Податкового Кодексу;
2) до доходу, отриманого від провадження діяльності, не зазначеної у реєстрі платників єдиного податку, віднесеного до першої або другої групи;
3) до доходу, отриманого при застосуванні іншого способу розрахунків, ніж зазначений у цій главі;
4) до доходу, отриманого від здійснення видів діяльності, які не дають права застосовувати спрощену систему оподаткування.
5) до доходу, отриманого платниками першої або другої групи від провадження діяльності, яка не передбачена у підпунктах 1 або 2 пункту 291.4 статті 291 Податкового Кодексу відповідно.
5.4. Ставки єдиного податку для платників третьої групи (юридичні особи) встановлюються у подвійному розмірі ставок, визначених пунктом 293.3 статті 293.3 Податкового Кодексу :
1) до суми перевищення обсягу доходу, визначеного у підпункті 3 пункту 291.4 статті 291 Податкового Кодексу;
2) до доходу, отриманого при застосуванні іншого способу розрахунків, ніж зазначений у цій главі;
3) до доходу, отриманого від здійснення видів діяльності, які не дають права застосовувати спрощену систему оподаткування.

6. У разі здійснення платниками єдиного податку першої і другої груп кількох видів господарської діяльності застосовується максимальний розмір ставки єдиного податку, встановлений для таких видів господарської діяльності.

У разі здійснення платниками єдиного податку першої і другої груп господарської діяльності на територіях більш як однієї сільської ради застосовується максимальний розмір ставки єдиного податку, встановлений для відповідної групи таких платників єдиного податку.
7. Об'єктом оподаткування для платників єдиного податку четвертої групи є площа сільськогосподарських угідь (ріллі, сіножатей, пасовищ і багаторічних насаджень) та/або земель водного фонду (внутрішніх водойм, озер, ставків, водосховищ), що перебуває у власності сільськогосподарського товаровиробника або надана йому у користування, у тому числі на умовах оренди.
Права власності/користування земельними ділянками повинні бути оформлені та зареєстровані відповідно до законодавства.
7.1. Базою оподаткування податком для платників єдиного податку четвертої групи для сільськогосподарських товаровиробників є нормативна грошова оцінка одного гектара сільськогосподарських угідь (ріллі, сіножатей, пасовищ і багаторічних насаджень), з урахуванням коефіцієнта індексації, визначеного за станом на 1 січня базового податкового (звітного) року відповідно до порядку, встановленого розділом XII Податкового Кодексу.
7.2. Базою оподаткування податком для платників єдиного податку четвертої групи для земель водного фонду (внутрішніх водойм, озер, ставків, водосховищ) є нормативна грошова оцінка ріллі в області, з урахуванням коефіцієнта індексації, визначеного за станом на 1 січня базового податкового (звітного) року відповідно до порядку, встановленого розділом XII Податкового Кодексу.
7.3. Підставою для нарахування єдиного податку платникам четвертої групи є дані державного земельного кадастру та/або дані з державного реєстру речових прав на нерухоме майно.
8. Для платників єдиного податку четвертої групи розмір ставок податку з одного гектара сільськогосподарських угідь та/або земель водного фонду залежить від категорії (типу) земель, їх розташування та становить (у відсотках бази оподаткування):
8.1. Для ріллі, сіножатей і пасовищ (крім ріллі, сіножатей і пасовищ, розташованих у гірських зонах та на поліських територіях, а також ріллі, сіножатей і пасовищ, що перебувають у власності сільськогосподарських товаровиробників, які спеціалізуються на виробництві (вирощуванні) та переробці продукції рослинництва на закритому ґрунті, або надані їм у користування, у тому числі на умовах оренди) - 0,45;
8.2. для ріллі, сіножатей і пасовищ, розташованих у гірських зонах та на поліських територіях, - 0,27;
8.3. для багаторічних насаджень (крім багаторічних насаджень, розташованих у гірських зонах та на поліських територіях) - 0,27;
8.4. для багаторічних насаджень, розташованих у гірських зонах та на поліських територіях, - 0,09;
8.5. для земель водного фонду - 1,35;
8.6. для ріллі, сіножатей і пасовищ, що перебувають у власності сільськогосподарських товаровиробників, які спеціалізуються на виробництві (вирощуванні) та переробці продукції рослинництва на закритому ґрунті, або надані їм у користування, у тому числі на умовах оренди, - 3.

9. Податковий (звітний) період
9.1. Податковим (звітним) періодом для платників єдиного податку першої, другої та четвертої груп є календарний рік.
9.2.Податковим (звітним) періодом для платників єдиного податку третьої групи є календарний квартал.
Податковий (звітний) період починається з першого числа першого місяця податкового (звітного) періоду і закінчується останнім календарним днем останнього місяця податкового (звітного) періоду.

10. Порядок нарахування та строки сплати єдиного податку
10.1. Платники єдиного податку першої і другої груп сплачують єдиний податок шляхом здійснення авансового внеску не пізніше 20 числа (включно) поточного місяця.
Такі платники єдиного податку можуть здійснити сплату єдиного податку авансовим внеском за весь податковий (звітний) період (квартал, рік), але не більш як до кінця поточного звітного року.
10.2. Нарахування авансових внесків для платників єдиного податку першої і другої груп здійснюється контролюючими органами на підставі заяви такого платника єдиного податку щодо розміру обраної ставки єдиного податку, заяви щодо періоду щорічної відпустки та/або заяви щодо терміну тимчасової втрати працездатності.
10.3. Платники єдиного податку третьої групи сплачують єдиний податок протягом 10 календарних днів після граничного строку подання податкової декларації за податковий (звітний) квартал.
10.4. Сплата єдиного податку платниками першої - третьої груп здійснюється за місцем податкової адреси.
10.5. Платники єдиного податку першої і другої груп, які не використовують працю найманих осіб, звільняються від сплати єдиного податку протягом одного календарного місяця на рік на час відпустки, а також за період хвороби, підтвердженої копією листка (листків) непрацездатності, якщо вона триває 30 і більше календарних днів.

11. Платники єдиного податку четвертої групи:
11.1. самостійно обчислюють суму податку щороку станом на 1 січня і не пізніше 20 лютого поточного року подають відповідному контролюючому органу за місцезнаходженням платника податку та місцем розташування земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік за формою, встановленою у порядку, передбаченому статтею 46 цього Кодексу;
11.2. сплачують податок щоквартально протягом 30 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового (звітного) кварталу, у таких розмірах:
у I кварталі - 10 відсотків;
у II кварталі - 10 відсотків;
у III кварталі - 50 відсотків;
у IV кварталі - 30 відсотків;

12. Відповідальність платника єдиного податку.
12.1. Платники єдиного податку несуть відповідальність відповідно до Податкового Кодексу за правильність обчислення, своєчасність та повноту сплати сум єдиного податку, а також за своєчасність подання податкових декларацій.

Сільський голова Н.М.Москаленко

Додаток №3 до рішення сільської ради № 7/8-43 від 27.05.2016

ПОЛОЖЕННЯ
про механізм обчислення та порядок сплати акцизного податоку

Розділ 1. Загальне положення
1.1. Положення про механізм обчислення та сплати акцизного податку розроблене згідно з Податковим кодексом України № 2755-V1 від 02.12.2010 зі змінами та доповненнями, Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» від 28.12.2014 № 71-VІІІ та Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні».
1.2. Це положення установлює порядок обчислення та сплати акцизного податку та відповідальність за його порушення.
Розділ 2. Платники податку

2.1 Особа - суб'єкт господарювання роздрібної торгівлі, яка здійснює реалізацію підакцизних товарів.
2.2 До підакцизних товарів належать:
- спирт етиловий та інші спиртові дистиляти, алкогольні напої, пиво;
- тютюнові вироби, тютюн та промислові замінники тютюну;
- нафтопродукти, скраплений газ, речовини, що використовуються як компоненти моторних палив, паливо моторне альтернативне.

Розділ 3. Об’єкт оподаткування
3.1 Об'єктами оподаткування є операції з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів.

Розділ 4. База оподаткування
4.1 Базою оподаткування є вартість підакцизних товарів (з податком на додану вартість), що реалізовані відповідно до пункту 2.1 розділу 2 цього Положення.
Розділ 5. Ставка податку
5.1 Ставки податку для підакцизних товарів, реалізованих відповідно до пункту 2.1 розділу 2 цього Положення, встановлюються за рішенням сільської ради у відсотках від вартості (з податком на додану вартість), у розмірі 5 відсотків з яких справляється податок.
Ставки податку встановлюються і є єдиними на всій території України.
Розділ 6. Дата виникнення податкових зобов'язань
6.1 Датою виникнення податкових зобов'язань щодо реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів є дата здійснення розрахункової операції відповідно до Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій в сфері торгівлі, громадського харчування та послуг", а у разі реалізації товарів фізичними особами - підприємцями, які сплачують єдиний податок, - є дата надходження оплати за проданий товар.

Розділ 7. Порядок обчислення та сплати податку

7.1 Сплата податку при реалізації суб'єктом господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів.
Суми податку перераховуються до бюджету суб'єктом господарювання роздрібної торгівлі, який здійснює реалізацію підакцизних товарів, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого Податковим кодексом України (зі змінами і доповненнями) для подання податкової декларації за місячний податковий період.
7.2 Особа - суб'єкт господарювання роздрібної торгівлі, який здійснює реалізацію підакцизних товарів, сплачує податок за місцем здійснення реалізації таких товарів.
Розділ 8. Контроль за сплатою податку
8.1 Контроль за правильністю обчислення і своєчасністю сплати до бюджету податку з підакцизних товарів (продукції), що виробляються на території України, здійснюється контролюючими органами.

Сільський голова Н.М.Москаленко
Категория: Новини | Просмотров: 214 | Добавил: user1 | Дата: 27.07.2016 | Комментарии (0)

Додаток №4 до рішення сільської ради № 7/8-43 від 27.05.2016

Положення про транспортний податок
1. Платники податку
1.1. Платниками транспортного податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні легкові автомобілі, що відповідно до підпункту 2.1 пункту 2 статті 267 Податкового кодексу України є об'єктами оподаткування.

2. Об'єкт оподаткування
2.1. Об'єктом оподаткування є легкові автомобілі, які використовувалися до 5 років і мають об'єм циліндрів двигуна понад 3000 куб. см.

3. База оподаткування
3.1. Базою оподаткування є легковий автомобіль, що є об'єктом оподаткування відповідно до підпункту 2.1 пункту 2 статті 267 Податкового кодексу України.

4. Ставка податку встановлюється з розрахунку на календарний рік у розмірі 25000 гривень за кожен легковий автомобіль, що є об'єктом оподаткування відповідно до підпункту 2.1 пункту 2 статті 267 Податкового кодексу України.

5. Податковий період
5.1. Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному року.

6. Порядок обчислення та сплати податку
6.1. Обчислення суми податку з об'єкта/об'єктів оподаткування фізичних осіб здійснюється контролюючим органом за місцем реєстрації платника податку.
6.2. Податкове/податкові повідомлення-рішення про сплату суми/сум податку та відповідні платіжні реквізити надсилаються (вручаються) платнику податку контролюючим органом за місцем його реєстрації до 1 липня року базового податкового (звітного) періоду (року).
Щодо об'єктів оподаткування, придбаних протягом року, податок сплачується фізичною особою-платником починаючи з місяця, в якому виникло право власності на такий об'єкт. Контролюючий орган надсилає податкове повідомлення-рішення новому власнику після отримання інформації про перехід права власності.
Нарахування податку та надсилання (вручення) податкових повідомлень-рішень про сплату податку фізичним особам - нерезидентам здійснюють контролюючі органи за місцем реєстрації об'єктів оподаткування, що перебувають у власності таких нерезидентів.
6.3. Органи внутрішніх справ зобов'язані до 1 квітня 2015 року подати контролюючим органам за місцем реєстрації об'єкта оподаткування відомості, необхідні для розрахунку податку.
З 1 квітня 2015 року органи внутрішніх справ зобов'язані щомісячно, у 10-денний строк після закінчення календарного місяця подавати контролюючим органам відомості, необхідні для розрахунку податку, за місцем реєстрації об'єкта оподаткування станом на перше число відповідного місяця.
Форма подачі інформації встановлюється центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної податкової політики.
6.4. Платники податку - юридичні особи самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і до 20 лютого цього ж року подають контролюючому органу за місцем реєстрації об'єкта оподаткування декларацію за формою, встановленою у порядку, передбаченому статтею 46 цього Кодексу, з розбивкою річної суми рівними частками поквартально.
Щодо об'єктів оподаткування, придбаних протягом року, декларація юридичною особою - платником подається протягом місяця з дня виникнення права власності на такий об'єкт, а податок сплачується починаючи з місяця, в якому виникло право власності на такий об'єкт.
6.5. У разі переходу права власності на об'єкт оподаткування від одного власника до іншого протягом звітного року податок обчислюється попереднім власником за період з 1 січня цього року до початку того місяця, в якому він втратив право власності на зазначений об'єкт оподаткування, а новим власником - починаючи з місяця, в якому він набув право власності на цей об'єкт.
Контролюючий орган надсилає податкове повідомлення-рішення новому власнику після отримання інформації про перехід права власності.
6.6. За об'єкти оподаткування, придбані протягом року, податок сплачується пропорційно кількості місяців, які залишилися до кінця року, починаючи з місяця, в якому проведено реєстрацію транспортного засобу.

7. Порядок сплати податку
7.1. Податок сплачується за місцем реєстрації об'єктів оподаткування і зараховується до відповідного бюджету згідно з положеннями Бюджетного кодексу України.

8. Строки сплати податку
8.1. Транспортний податок сплачується:
а) фізичними особами - протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення;
б) юридичними особами - авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації";

Сільський голова Н.М.Москаленко

Додаток №5 до рішення сільської ради № 7/8-43 від 27.05.2016

СТАВКИ
податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

1. Ставки податку для об'єктів житлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних осіб, встановлюються у розмірі 0,2 відсотка розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 кв. метр бази оподаткування.
2. Ставки податку для об'єктів нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних осіб, встановлюються у розмірі 0,1 відсоток розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 кв. метр бази оподаткування.
3. Ставки податку для об'єктів житлової нерухомості, що перебувають у власності юридичних осіб у розмірі 0,1 відсоток розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 кв. метр бази оподаткування.
4. Ставки податку для об'єктів нежитлової нерухомості, що перебувають у власності юридичних осіб встановлюються:.
- за будівлі готельні - готелі, мотелі, кемпінги, пансіонати, ресторани та бари, туристичні бази, гірські притулки, табори для відпочинку, будинки відпочинку у розмірі – 0,3 відсотки ;
- за будівлі офісні - будівлі фінансового обслуговування, адміністративно-побутові будівлі, будівлі для конторських та адміністративних цілей у розмірі – 0,2 відсотки;
- за будівлі торговельні - торгові центри, універмаги, магазини, криті ринки, павільйони та зали для ярмарків, станції технічного обслуговування автомобілів, їдальні, кафе, закусочні, бази та склади підприємств торгівлі й громадського харчування, будівлі підприємств побутового обслуговування у розмірі – 0,2 відсотки;
- за гаражі - гаражі (наземні й підземні) та криті автомобільні стоянки у розмірі – 0,1 відсотки;
- за будівлі для публічних виступів (казино, ігорні будинки) у розмірі - 1 відсоток;
- за господарські (присадибні) будівлі - допоміжні (нежитлові) приміщення, до яких належать сараї, хліви, гаражі, літні кухні, майстерні, вбиральні, погреби, навіси, котельні, бойлерні, трансформаторні підстанції тощо у розмірі – 0,03 відсотки;
- за інші будівлі у розмірі – 0,1 відсотки;

Сільський голова Н.М.Москаленко
Додаток №6 до рішення сільської ради № 7/8-43 від 27.05.2016
Положення Про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки
1. Платники податку
1.1. Платниками податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які є власниками об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості.
1.2. Визначення платників податку в разі перебування об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості у спільній частковій або спільній сумісній власності кількох осіб:
а) якщо об'єкт житлової та/або нежитлової нерухомості перебуває у спільній частковій власності кількох осіб, платником податку є кожна з цих осіб за належну їй частку;
б) якщо об'єкт житлової та/або нежитлової нерухомості перебуває у спільній сумісній власності кількох осіб, але не поділений в натурі, платником податку є одна з таких осіб-власників, визначена за їх згодою, якщо інше не встановлено судом;
в) якщо об'єкт житлової та/або нежитлової нерухомості перебуває у спільній сумісній власності кількох осіб і поділений між ними в натурі, платником податку є кожна з цих осіб за належну їй частку.
2. Об'єкти житлової нерухомості - будівлі, віднесені відповідно до законодавства до житлового фонду, дачні та садові будинки;
2.1. Будівлі, віднесені до житлового фонду, поділяються на такі типи:
а) житловий будинок - будівля капітального типу, споруджена з дотриманням вимог, встановлених законом, іншими нормативно-правовими актами, і призначена для постійного у ній проживання. Житлові будинки поділяються на житлові будинки садибного типу та житлові будинки квартирного типу різної поверховості. Житловий будинок садибного типу - житловий будинок, розташований на окремій земельній ділянці, який складається із житлових та допоміжних (нежитлових) приміщень;
б) прибудова до житлового будинку - частина будинку, розташована поза контуром його капітальних зовнішніх стін, і яка має з основною частиною будинку одну (або більше) спільну капітальну стіну;
в) квартира - ізольоване помешкання в житловому будинку, призначене та придатне для постійного у ньому проживання;
г) котедж - одно-, півтораповерховий будинок невеликої житлової площі для постійного чи тимчасового проживання з присадибною ділянкою;
ґ) кімнати у багатосімейних (комунальних) квартирах - ізольовані помешкання в квартирі, в якій мешкають двоє чи більше квартиронаймачів;
2.2. садовий будинок - будинок для літнього (сезонного) використання, який в питаннях нормування площі забудови, зовнішніх конструкцій та інженерного обладнання не відповідає нормативам, установленим для житлових будинків;
2.3. дачний будинок - житловий будинок для використання протягом року з метою позаміського відпочинку;
3. об'єкти нежитлової нерухомості - будівлі, приміщення, що не віднесені відповідно до законодавства до житлового фонду. У нежитловій нерухомості виділяють:
а) будівлі готельні - готелі, мотелі, кемпінги, пансіонати, ресторани та бари, туристичні бази, гірські притулки, табори для відпочинку, будинки відпочинку;
б) будівлі офісні - будівлі фінансового обслуговування, адміністративно-побутові будівлі, будівлі для конторських та адміністративних цілей;
в) будівлі торговельні - торгові центри, універмаги, магазини, криті ринки, павільйони та зали для ярмарків, станції технічного обслуговування автомобілів, їдальні, кафе, закусочні, бази та склади підприємств торгівлі й громадського харчування, будівлі підприємств побутового обслуговування;
г) гаражі - гаражі (наземні й підземні) та криті автомобільні стоянки;
ґ) будівлі промислові та склади;
д) будівлі для публічних виступів (казино, ігорні будинки);
е) господарські (присадибні) будівлі - допоміжні (нежитлові) приміщення, до яких належать сараї, хліви, гаражі, літні кухні, майстерні, вбиральні, погреби, навіси, котельні, бойлерні, трансформаторні підстанції тощо.
4. Об'єкт оподаткування
4.1. Об'єктом оподаткування є об'єкт житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі його частка.
4.2. Не є об'єктом оподаткування:
а) об'єкти житлової та нежитлової нерухомості, які перебувають у власності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, а також організацій, створених ними в установленому порядку, що повністю утримуються за рахунок відповідного державного бюджету чи місцевого бюджету і є неприбутковими (їх спільній власності);
б) об'єкти житлової та нежитлової нерухомості, які розташовані в зонах відчуження та безумовного (обов'язкового) відселення, визначені законом, в тому числі їх частки;
в) будівлі дитячих будинків сімейного типу;
г) гуртожитки;
ґ) житлова нерухомість непридатна для проживання, в тому числі у зв’язку з аварійним станом, визнана такою згідно з рішенням сільської ради;
д) об'єкти житлової нерухомості, в тому числі їх частки, що належать дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, та особам з їх числа, визнаним такими відповідно до закону, дітям-інвалідам, які виховуються одинокими матерями (батьками), але не більше одного такого об'єкта на дитину;
е) об'єкти нежитлової нерухомості, які використовуються суб'єктами господарювання малого та середнього бізнесу, що провадять свою діяльність в малих архітектурних формах та на ринках;
є) будівлі промисловості, зокрема виробничі корпуси, цехи, складські приміщення промислових підприємств;
ж) будівлі, споруди сільськогосподарських товаровиробників, призначені для використання безпосередньо у сільськогосподарській діяльності;
з) об'єкти житлової та нежитлової нерухомості, які перебувають у власності громадських організацій інвалідів та їх підприємств.
5. База оподаткування
5.1. Базою оподаткування є загальна площа об'єкта житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі його часток.
5.2. База оподаткування об'єктів житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток, які перебувають у власності фізичних осіб, обчислюється контролюючим органом на підставі даних Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, що безоплатно надаються органами державної реєстрації прав на нерухоме майно та/або на підставі оригіналів відповідних документів платника податків, зокрема документів на право власності.
5.3. База оподаткування об'єктів житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності юридичних осіб, обчислюється такими особами самостійно виходячи із загальної площі кожного окремого об'єкта оподаткування на підставі документів, що підтверджують право власності на такий об'єкт.
6. Пільги із сплати податку
6.1. База оподаткування об'єкта/об'єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності фізичної особи платника податку, зменшується:
а) для квартири/квартир незалежно від їх кількості - на 60 кв. метрів;
б) для житлового будинку/будинків незалежно від їх кількості - на 120 кв. метрів;
в) для різних типів об'єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток (у разі одночасного перебування у власності платника податку квартири/квартир та житлового будинку/будинків, у тому числі їх часток), - на 180 кв. метрів.
Таке зменшення надається один раз за кожний базовий податковий (звітний) період (рік).
Сільські ради можуть збільшувати граничну межу житлової нерухомості, на яку зменшується база оподаткування встановлена Податковим кодексом.
6.2. Сільські ради встановлюють пільги з податку, що сплачується на відповідній території з об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних або юридичних осіб, релігійних організацій України, статути (положення) яких зареєстровані у встановленому законом порядку, та використовуються для забезпечення діяльності, передбаченої такими статутами (положеннями). Пільги з податку, що сплачується на відповідній території, з об'єктів житлової нерухомості для фізичних осіб визначаються виходячи з їх майнового стану та рівня доходів.
Пільги з податку, що сплачується на відповідній території з об'єктів житлової нерухомості, для фізичних осіб не надаються на:
об'єкт/об'єкти оподаткування, якщо площа такого/таких об'єкта/об'єктів перевищує п'ятикратний розмір неоподатковуваної площі, затвердженої рішенням органів місцевого самоврядування;
об'єкти оподаткування, що використовуються їх власниками з метою одержання доходів (здаються в оренду, лізинг, позичку, використовуються у підприємницькій діяльності).
Пільги з податку, що сплачується на відповідній території з об'єктів нежитлової нерухомості, встановлюються в залежності від майна, яке є об'єктом оподаткування.
Органи місцевого самоврядування до 1 лютого поточного року подають до відповідного контролюючого органу за місцезнаходженням об'єкта житлової нерухомості відомості стосовно пільг, наданих ними відповідно до абзацу першого та другого цього підпункту.
7. Ставка податку
7.1. Ставки податку для об'єктів житлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних осіб, встановлюються у розмірі 0,2 відсотка розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 кв. метр бази оподаткування.
7.2. Ставки податку для об'єктів нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних осіб, встановлюються у розмірі 0,1 відсоток розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 кв. метр бази оподаткування.
7.3. Ставки податку для об'єктів житлової нерухомості, що перебувають у власності юридичних осіб у розмірі 0,1 відсоток розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 кв. метр бази оподаткування.
7.4. Ставки податку для об'єктів нежитлової нерухомості, що перебувають у власності юридичних осіб встановлюються:.
- за будівлі готельні - готелі, мотелі, кемпінги, пансіонати, ресторани та бари, туристичні бази, гірські притулки, табори для відпочинку, будинки відпочинку у розмірі – 0,3 відсотки ;
- за будівлі офісні - будівлі фінансового обслуговування, адміністративно-побутові будівлі, будівлі для конторських та адміністративних цілей у розмірі – 0,2 відсотки;
- за будівлі торговельні - торгові центри, універмаги, магазини, криті ринки, павільйони та зали для ярмарків, станції технічного обслуговування автомобілів, їдальні, кафе, закусочні, бази та склади підприємств торгівлі й громадського харчування, будівлі підприємств побутового обслуговування у розмірі – 0,2 відсотки;
- за гаражі - гаражі (наземні й підземні) та криті автомобільні стоянки у розмірі – 0,1 відсотки;
- за будівлі для публічних виступів (казино, ігорні будинки) у розмірі - 1 відсоток;
- за господарські (присадибні) будівлі - допоміжні (нежитлові) приміщення, до яких належать сараї, хліви, гаражі, літні кухні, майстерні, вбиральні, погреби, навіси, котельні, бойлерні, трансформаторні підстанції тощо у розмірі – 0,1 відсотки;
- за інші будівлі у розмірі – 0,1 відсотки;
8. Податковий період
8.1. Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному року.
9. Порядок обчислення суми податку
9.1. Обчислення суми податку з об'єкта/об'єктів житлової нерухомості, які перебувають у власності фізичних осіб, здійснюється контролюючим органом за місцем податкової адреси (місцем реєстрації) власника такої нерухомості у такому порядку:
а) за наявності у власності платника податку одного об'єкта житлової нерухомості, в тому числі його частки, податок обчислюється, виходячи з бази оподаткування, зменшеної відповідно до підпунктів "а" або "б" підпункту 266.4.1 пункту 266.4 статті Податкового Кодексу, та пільги органів місцевого самоврядування з неоподатковуваної площі таких об'єктів (у разі її встановлення) та відповідної ставки податку;
б) за наявності у власності платника податку більше одного об'єкта житлової нерухомості одного типу, в тому числі їх часток, податок обчислюється виходячи із сумарної загальної площі таких об'єктів зменшеної відповідно до підпунктів "а" або "б" підпункту 266.4.1 пункту 266.4 цієї статті та пільги органів місцевого самоврядування з неоподатковуваної площі таких об'єктів (у разі її встановлення), та відповідної ставки податку;
в) за наявності у власності платника податку об'єктів житлової нерухомості різних видів, у тому числі їх часток, податок обчислюється виходячи із сумарної загальної площі таких об'єктів, зменшеної відповідно до підпункту "в" підпункту 266.4.1 пункту 266.4 статті Податкового кодексу України та пільги органів місцевого самоврядування з неоподатковуваної площі таких об'єктів (у разі її встановлення), та відповідної ставки податку;
г) сума податку, обчислена з урахуванням підпунктів 2 і 3 цього підпункту, розподіляється контролюючим органом пропорційно до питомої ваги загальної площі кожного з об'єктів житлової нерухомості.
Обчислення суми податку з об'єкта/об'єктів нежитлової нерухомості, які перебувають у власності фізичних осіб, здійснюється контролюючим органом за місцем податкової адреси (місцем реєстрації) власника такої нерухомості виходячи із загальної площі кожного з об'єктів нежитлової нерухомості та відповідної ставки податку.
9.2. Податкове/податкові повідомлення-рішення про сплату суми/сум податку, обчисленого згідно з підпунктом 1 пункту 7 статті 266 Податкового кодексу України, та відповідні платіжні реквізити, зокрема, органів місцевого самоврядування за місцезнаходженням кожного з об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, надсилаються (вручаються) платнику податку контролюючим органом за місцем його податкової адреси (місцем реєстрації) до 1 липня року, що настає за базовим податковим (звітним) періодом (роком).
Щодо новоствореного (нововведеного) об'єкта житлової та/або нежитлової нерухомості податок сплачується фізичною особою-платником починаючи з місяця, в якому виникло право власності на такий об'єкт.
Контролюючі органи за місцем проживання (реєстрації) платників податку в десятиденний строк інформують відповідні контролюючі органи за місцезнаходженням об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості про надіслані (вручені) платнику податку податкові повідомлення-рішення про сплату податку у порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику.
Нарахування податку та надсилання (вручення) податкових повідомлень-рішень про сплату податку фізичним особам - нерезидентам здійснюють контролюючі органи за місцезнаходженням об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності таких нерезидентів.
9.3. Платники податку мають право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу за місцем проживання (реєстрації) для проведення звірки даних щодо:
- об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності платника податку;
- розміру загальної площі об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності платника податку;
- права на користування пільгою із сплати податку;
- розміру ставки податку;
- нарахованої суми податку.
У разі виявлення розбіжностей між даними контролюючих органів та даними, підтвердженими платником податку на підставі оригіналів відповідних документів, зокрема документів на право власності, контролюючий орган за місцем проживання (реєстрації) платника податку проводить перерахунок суми податку і надсилає (вручає) йому нове податкове повідомлення-рішення. Попереднє податкове повідомлення-рішення вважається скасованим (відкликаним).
9.4. Органи державної реєстрації прав на нерухоме майно, а також органи, що здійснюють реєстрацію місця проживання фізичних осіб, зобов'язані щоквартально у 15-денний строк після закінчення податкового (звітного) кварталу подавати контролюючим органам відомості, необхідні для розрахунку податку, за місцем розташування такого об'єкта нерухомого майна станом на перше число відповідного кварталу в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.
9.5. Платники податку - юридичні особи самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і до 20 лютого цього ж року подають контролюючому органу за місцезнаходженням об'єкта/об'єктів оподаткування декларацію за формою, встановленою у порядку, передбаченому статтею 46 цього Кодексу, з розбивкою річної суми рівними частками поквартально.
Щодо новоствореного (нововведеного) об'єкта житлової та/або нежитлової нерухомості декларація юридичною особою - платником подається протягом 30 календарних днів з дня виникнення права власності на такий об'єкт, а податок сплачується починаючи з місяця, в якому виникло право власності на такий об'єкт.
10. Порядок обчислення сум податку в разі зміни власника об'єкта оподаткування податком
10.1. У разі переходу права власності на об'єкт оподаткування від одного власника до іншого протягом календарного року податок обчислюється для попереднього власника за період з 1 січня цього року до початку того місяця, в якому він втратив право власності на зазначений об'єкт оподаткування, а для нового власника - починаючи з місяця, в якому виникло право власності.
10.2. Контролюючий орган надсилає податкове повідомлення-рішення новому власнику після отримання інформації про перехід права власності.
11. Порядок сплати податку
11.1. Податок сплачується за місцем розташування об'єкта/об'єктів оподаткування і зараховується до відповідного бюджету згідно з положеннями Бюджетного кодексу України.
12. Строки сплати податку
12.1. Податкове зобов'язання за звітний рік з податку сплачується:
а) фізичними особами - протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення;
б) юридичними особами - авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації.

Сільський голова Н.М.Москаленко

Додаток №7 до рішення сільської ради № 7/8-43 від 27.05.2016
Пільги із сплати податку на нерухоме майно,
відмінне від земельної ділянки
1. База оподаткування об'єкта/об'єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності фізичної особи платника податку, зменшується:
а) для квартири/квартир незалежно від їх кількості - на 60 кв. метрів;
б) для житлового будинку/будинків незалежно від їх кількості - на 120 кв. метрів;
в) для різних типів об'єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток (у разі одночасного перебування у власності платника податку квартири/квартир та житлового будинку/будинків, у тому числі їх часток), - на 180 кв. метрів.

Сільський голова Н.М.Москаленко

Додаток №8 до рішення сільської ради № 7/8-43 від 27.05.2016

Вартість земельного податку по Новоолександрівській сільській раді , згідно нормативної грошової оцінки, яка проведена у 2012 році з урахуванням коефіціентів індексації для земель житлової забудови – за 1 м.кв.нормативно- грошової оцінки на 2016 рік становить – 37,97 (м2)

РОЗРАХУНОК: базова вартість 30,40 х коеф. 1.249 х коеф. 1.433 = 53.7 м2

Сільський голова Н.М.Москаленко

Додаток №9 до рішення сільської ради № 7/8-43 від 27.05.2016

Ставки земельного податку для сільськогосподарських угідь за земельні ділянки колишнього КСП Жовтень, нормативно грошову оцінку яких проведено
(податок за 1 га з урахуванням коефіцієнта 1,249 та 1.2)
Шифр агровиробничих груп грунт1в рілля пасовища багаторічні насадження
Вартість 1 га Податок 1 га/грн Вартість 1 га Податок 1 га/грн Вартість 1 га Податок 1 га/грн
60 л - - 7149,24 107 19775,24 296
65л 23752,30 356 6510,91 98 18017,54 270
66л 19865,57 298 5106,59 77 12744,12 191
67л 13387,66 201 3191,61 48 - -
86е 14683,25 220 5106,59 77 4833,99 72
140л 11228,35 168 2936,29 44 -
209л 20729,28 311 6127,91 92 18017,54 270
1554 543 1099

РОЗРАХУНОК: (рілля) 1554 : 6 = 259 грн\га
(пасовища ) 543 : 7 = 78 грн \га
(багаторічні насадження ) 1099 : 5 = 220 грн\га

Ставки земельного податку для сільськогосподарських угідь за земельні ділянки колишнього КСП ім.. Богдана Хмельницького, нормативно грошову оцінку яких проведено
(податок за 1 га з урахуванням коефіцієнта 1,249 та 1.2)

Шифр агровиробничих груп грунт1в рілля пасовища багаторічні
насадження сіножаті

Вартість 1 га Податок 1 га/грн Вартість 1 га Податок 1 га/грн Вартість 1 га Податок 1 га/грн Вартість 1 га Податок 1 га/грн
60 л - - - - -
65л 21033,95 315 5087,40 76 18017,54 270 3777,72 57
66л 17321,99 260 3990,08 60 12744,12 191 2740,64 41
67л 10723,19 161 2493,85 37 6152,28 92 1777,71 27
86е 15672,23 235 3591,04 54 4833,99 72 -
140л - - 1895,28 28 - -
209л - - - - -
971 255 625 125

РОЗРАХУНОК: (рілля) 971 : 4 = 243 грн\га
(пасовища ) 255 : 5 = 51 грн \га
(багаторічні насадження ) 625 : 4 = 156 грн\га
(сіножаті ) 125 : 3 = 42 грн\га

Середні ставки земельного податку для сільськогосподарських угідь за земельні ділянки Новоолександрівської сільської ради, нормативно грошову оцінку яких проведено
(податок за 1 га з урахуванням коефіцієнта 1,249 та 1.2)

РОЗРАХУНОК: (рілля) (259+243) : 2 = 251 грн\га
(пасовища ) (78+51) : 2 = 65 грн \га
(багаторічні насадження ) (220+156) : 2 = 188 грн\га
(сіножаті ) 125 : 3 = 42 грн\га

Сільський голова Н.М.Москаленко

Додаток №10 до рішення сільської ради № 7/8-43 від 27.05.2016

Ставки податку за земельні ділянки, які перебувають у постійному користуванні у суб’єктів господарювання

1. Фермерське господарство 3% від нормативно грошової оцінки
2. Землі енергетичної системи 12% від нормативно грошоваої оцінки
3. Землі автомобільного транспорту та дорожнього господарства 6% від нормативно грошової оцінки
4. Землі промисловості 6% від нормативно грошової оцінки
5. Землі комерційного використання 12% від нормативно грошової оцінки
6. Землі житлової та громадської забудови(багатоповерхові будинки) 0,03 % від нормативно грошової оцінки

7. Сільськогосподарські угіддя 1 % від нормативно грошової оцінки

Сільський голова Н.М.Москаленко

Додаток №11 до рішення сільської ради № 7/8-43 від 27.05.2016

Пільги щодо сплати земельного податку для фізичних осіб

Від сплати податку звільняються:
інваліди першої і другої групи;
фізичні особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років;
пенсіонери (за віком);
ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту";
фізичні особи, визнані законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
Звільнення від сплати податку за земельні ділянки, передбачене для відповідної категорії фізичних осіб, поширюється на одну земельну ділянку за кожним видом використання у межах граничних норм:
для ведення особистого селянського господарства - у розмірі не більш як 2 гектари;
для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка): у селах - не більш як 0,25 гектара, в селищах - не більш як 0,15 гектара;
для індивідуального дачного будівництва - не більш як 0,10 гектара;
для будівництва індивідуальних гаражів - не більш як 0,01 гектара;
для ведення садівництва - не більш як 0,12 гектара.

Сільський голова Н.М.Москаленко

Додаток №12 до рішення сільської ради № 7/8-43 від 27.05.2016

Пільги щодо сплати земельного податку для юридичних осіб

-заповідники, у тому числі історико-культурні, національні природні парки, заказники (крім мисливських), парки державної та комунальної власності, регіональні ландшафтні парки, ботанічні сади, дендрологічні і зоологічні парки, пам’ятки природи, заповідні урочища та парки-пам’ятки садово-паркового мистецтва;
-дослідні господарства науково-дослідних установ і навчальних закладів сільськогосподарського профілю та професійно-технічних училищ;
-органи державної влади та органи місцевого самоврядування, органи прокуратури, заклади, установи та організації, спеціалізовані санаторії України для реабілітації, лікування та оздоровлення хворих, військові формування, утворені відповідно до законів України, Збройні Сили України та Державна прикордонна служба України, які повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів;
- дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади незалежно від форм власності і джерел фінансування, заклади культури, науки, освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, фізичної культури та спорту, які повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів;
-дитячі санаторно-курортні та оздоровчі заклади України незалежно від їх підпорядкованості, у тому числі дитячі санаторно-курортні та оздоровчі заклади України, які знаходяться на балансі підприємств, установ та організацій.
-земельні ділянки кладовищ;
-земельні ділянки, надані для будівництва і обслуговування культових та інших будівель, необхідних для забезпечення діяльності релігійних організацій України, статути (положення) яких зареєстровано у встановленому законом порядку.

Сільський голова Н.М.Москаленко
Категория: Новини | Просмотров: 200 | Добавил: user1 | Дата: 27.07.2016 | Комментарии (0)

Картинка к материалу: «»
Категория: Новини | Просмотров: 253 | Добавил: user1 | Дата: 27.07.2016 | Комментарии (0)

У К Р А Ї Н А
НОВООЛЕКСАНДРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ОЛЕКСАНДРІВСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я
27.05.2016 року № 7/8 – 44
с.Новоолександрівка

Про встановлення та введення в дію тарифу на послуги
зі збирання, вивезення та знешкодження твердих
побутових відходів для мешканців Новоолександрівської
сільської ради на 2016-2017р.

Відповідно до п.п.2 п.«а» ст.28 та п.п.1 п.«а» ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Закону України «Про відходи», Постанови КМУ від 26.07.2006 р. № 1010 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів», Постанови КМУ від 10.12.2008 р. №1070 «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів», керуючись Постановою № 269 від 17.07.2014р. «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», розглянувши клопотання ТОВ «Комстрой 2014» про встановлення тарифу на надання послуг зі збирання, вивезення та знешкодження твердих побутових відходів для мешканців Новоолександрівської сільської ради, Новоолександрівська сільська рада
В И Р І Ш И Л А:

1.Встановити та ввести в дію з 01.07.2016 р. тариф на послуги зі збирання, вивезення та знешкодження твердих побутових відходів, для населення Новоолександрівської сільської ради у розмірі 10,00 грн з одного мешканця на місяць, згідно з додатком 1.
2. Встановити та ввести в дію з 01.07.2016 р. тариф для на послуги зі збирання, вивезення та знешкодження твердих побутових відходів, для бюджетних підприємств Новоолександрівської сільської ради у розмірі - 62,33 грн. за 1м3, згідно з додатком 2.
3.Встановити та ввести в дію з 01.07.2016 р. тариф для на послуги зі збирання, вивезення та знешкодження твердих побутових відходів, для приватних підприємств Новоолександрівської сільської ради у розмірі -70,46грн. за 1м3, згідно з додатком 2.
3.Затвердити графік вивезення ТПВ по Новоолександрівській сільській раді кожну п’ятницю тижня.
4. Сільській раді забезпечити оприлюднення даного рішення шляхом публікації в засобах масової інформації та ознайомлення з розміром тарифу мешканців Новоолександрівської сільської ради.
5.Координацію роботи по виконанню даного рішення залишаю за собою.

Сільський голова: Н.М.Москаленко

Додаток №__1___
№ 7/8-44 від 27.05.2016

Розрахунок тарифу
на послуги зі збирання, вивезення та знешкодження твердих побутових відходів для мешканців Новоолександрівської сільської ради на 2016-2017р.
ТОВ «Комстрой 2014»

Перелік об’єктів споживання - Мешканці
приватного сектору
Норма накопичення - 2,25
Собівартість послуги - 54,2
Рентабельність - % -; грн. -
Тариф 1 м3 - 54,2

Розмір плати на місяць = 54,2*2,25:12=10,00

Додаток №__2___
№ 7/8-44 від 27.05.2016

Розрахунок тарифу
на послуги зі збирання, вивезення та знешкодження твердих побутових відходів для бюджетних підприємств Новоолександрівської сільської ради на 2016-2017р.
ТОВ «Комстрой 2014»

Перелік об’єктів споживання - Бюджетні підприємства
Норма накопичення - За угодою
Собівартість послуги - 54,2
Рентабельність - % - 15; грн - 8,13
Тариф 1м3 - 62,33

Розмір плати на місяць Згідно калькуляції

Додаток №__3__
№ 7/8-44 від 27.05.2016

Розрахунок тарифу
на послуги зі збирання, вивезення та знешкодження твердих побутових відходів для суб’єктів підприємницької діяльності, які розташовані на території Новоолександрівської сільської ради на 2016-2017р.
ТОВ «Комстрой 2014»

Перелік об’єктів споживання - Суб”єкти підприємницької діяльності
Норма накопичення - За угодою
Собівартість послуги - 54,2
Рентабельність - % - 30; грн - 16,26
Тариф 1 м3 - 70,46

Розмір плати на місяць Згідно калькуляції
Категория: Новини | Просмотров: 248 | Добавил: user1 | Дата: 27.07.2016 | Комментарии (0)

Картинка к материалу: «Декларація» Картинка к материалу: «Декларація» Картинка к материалу: «Декларація» Картинка к материалу: «Декларація» Картинка к материалу: «Декларація» Картинка к материалу: «Декларація» Картинка к материалу: «Декларація» Картинка к материалу: «Декларація»
Категория: Документи | Просмотров: 223 | Добавил: user1 | Дата: 27.07.2016 | Комментарии (0)

Картинка к материалу: «» Картинка к материалу: «»
Категория: Новини | Просмотров: 218 | Добавил: user1 | Дата: 25.07.2016 | Комментарии (0)

У К Р А Ї Н А
НОВООЛЕКСАНДРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ОЛЕКСАНДРІВСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

27.04.2016 року № 7/7 – 38
с.Новоолександрівка

Про затвердження проекту рішення
« Про встановлення та введення в дію тарифу на послуги
зі збирання, вивезення та знешкодження твердих
побутових відходівдля мешканців
Новоолександрівської сільської ради на 2016-2017 роки»

Відповідно до ст. 7 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Новоолександрівська сільська рада
В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити проект рішення «Про встановлення та введення в дію тарифу на послуги
зі збирання, вивезення та знешкодження твердих побутових відходівдля мешканців
Новоолександрівської сільської ради на 2016-2017рр.рік» (додається).

2. Оприлюднити проект рішення «Про встановлення місцевих податків та зборів
сільської ради на 2017 рік» для обговорення, на інформаційному стенді, в приміщенні Новоолександрівської сільської ради за адресою: 84010, Донецька область, Олександрівський район, с.Новоолександрівка, вул.. Миру, буд. 51 та на офіційному сайті сільської ради Novoolex.at.ua.

Сільський голова: Н.М.Москаленко



ПРОЕКТ

У К Р А Ї Н А
НОВООЛЕКСАНДРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ОЛЕКСАНДРІВСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я
Від «__»_______ 2016г. с.Новоолександрівка

« Про встановлення та введення в дію тарифу на послуги
зі збирання, вивезення та знешкодження твердих
побутових відходів для мешканців Новоолександрівської
сільської ради на 2016-2017р.

Відповідно до п.п.2 п.«а» ст.28 та п.п.1 п.«а» ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Закону України «Про відходи», Постанови КМУ від 26.07.2006 р. № 1010 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів», Постанови КМУ від 10.12.2008 р. №1070 «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів», керуючись Постановою № 269 від 17.07.2014р. «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», розглянувши клопотання ТОВ «Комстрой 2014» про встановлення тарифу на надання послуг зі збирання, вивезення та знешкодження твердих побутових відходів для мешканців Новоолександрівської сільської ради, Новоолександрівська сільська рада
В И Р І Ш И Л А:

1.Встановити та ввести в дію з 01.07.2016 р. тариф на послуги зі збирання, вивезення та знешкодження твердих побутових відходів, для населення Новоолександрівської сільської ради у розмірі 10,00 грн з одного мешканця на місяць, згідно з додатком 1.
2. Встановити та ввести в дію з 01.07.2016 р. тариф для на послуги зі збирання, вивезення та знешкодження твердих побутових відходів, для бюджетних підприємств Новоолександрівської сільської ради у розмірі - 62,33 грн. за 1м3, згідно з додатком 2.
3.Встановити та ввести в дію з 01.07.2016 р. тариф для на послуги зі збирання, вивезення та знешкодження твердих побутових відходів, для приватних підприємств Новоолександрівської сільської ради у розмірі -70,46грн. за 1м3, згідно з додатком 2.
3.Затвердити графік вивезення ТПВ по Новоолександрівській сільській раді кожну п’ятницю тижня.
4. Сільській раді забезпечити оприлюднення даного рішення шляхом публікації в засобах масової інформації та ознайомлення з розміром тарифу мешканців Новоолександрівської сільської ради.
5.Координацію роботи по виконанню даного рішення залишаю за собою.

Сільський голова: Н.М.Москаленко



Додаток №__1___
до рішення № ___від________

Розрахунок тарифу
на послуги зі збирання, вивезення та знешкодження твердих побутових відходів для мешканців Новоолександрівської сільської ради на 2016-2017р.
ТОВ «Комстрой 2014»

Перелік об’єктів споживання Норма накопичення Собівартість послуги Рентабельність Тариф
1 куб.м Розмір плати на місяць
% грн
Мешканці
приватного сектору 2,25 54,2 - - 54,2 54,2*2,25:12=10,00

Директор ТОВ «Комстрой 2014» С.В.Ситник

Додаток №__2___
до рішення № ___від________

Розрахунок тарифу
на послуги зі збирання, вивезення та знешкодження твердих побутових відходів для бюджетних підприємств Новоолександрівської сільської ради на 2016-2017р.
ТОВ «Комстрой 2014»

Перелік об’єктів споживання Норма накопичення Собівартість послуги Рентабельність Тариф
1 куб.м Розмір плати на місяць
% грн
Бюджетні підприємства За угодою 54,2 15 8,13 62,33 Згідно калькуляції

Директор ТОВ «Комстрой 2014» С.В.Ситник

Додаток №__3__
до рішення № ___від________

Розрахунок тарифу
на послуги зі збирання, вивезення та знешкодження твердих побутових відходів для суб’єктів підприємницької діяльності, які розташовані на території Новоолександрівської сільської ради на 2016-2017р.
ТОВ «Комстрой 2014»

Перелік об’єктів споживання Норма накопичення Собівартість послуги Рентабельність Тариф
1 куб.м Розмір плати на місяць
% грн
Суб”єкти підприємницької діяльності За угодою 54,2 30 16,26 70,46 Згідно калькуляції

Директор ТОВ «Комстрой 2014» С.В.Ситник
Категория: Документи | Просмотров: 272 | Добавил: user1 | Дата: 27.04.2016 | Комментарии (0)

НОВООЛЕКСАНДРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
7 сесія VII скликання 27.04.2016
РЕЗУЛЬТАТИ ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ

Питання:1 Про затвердження проекту рішення «Про встановлення місцевих податків та зборів сільської ради на 2017 рік»

Всього: 12 ЗА: 11 Проти: - Утрималось: - Відсутні: 1

РІШЕННЯ прийнято

№ з/п П.І.Б. депутата Результат голосування
1 Пашкова Тетяна Миколаївна За
2 Арцибашева Ольга Олегівна За
3 Морозова Валентина Вікторівна За
4 Ярова Людмила Тихонівна За
5 Ціко Олена Іванівна За
6 Луб Людмила Станіславівна За
7 Ількович Тетяна Іванівна За
8 Пукас Ніна Володимирівна За
9 Керечаніна Юлія Василівна За
10 Булавіна Вікторія Вікторівна За
11 Гончарова Ганна Анатоліївна За
12 Якубов Віктор Михайлович відсутній

НОВООЛЕКСАНДРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
7 сесія VII скликання 27.04.2016
РЕЗУЛЬТАТИ ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ

Питання:2 Про затвердження проекту рішення « Про встановлення та введення в дію тарифу на послуги зі збирання, вивезення та знешкодження твердих побутових відходів для мешканців Новоолександрівської сільської ради на 2016-2017 роки»

Всього: 12 ЗА: 11 Проти: - Утрималось: - Відсутні: 1

РІШЕННЯ прийнято

№ з/п П.І.Б. депутата Результат голосування
1 Пашкова Тетяна Миколаївна За
2 Арцибашева Ольга Олегівна За
3 Морозова Валентина Вікторівна За
4 Ярова Людмила Тихонівна За
5 Ціко Олена Іванівна За
6 Луб Людмила Станіславівна За
7 Ількович Тетяна Іванівна За
8 Пукас Ніна Володимирівна За
9 Керечаніна Юлія Василівна За
10 Булавіна Вікторія Вікторівна За
11 Гончарова Ганна Анатоліївна За
12 Якубов Віктор Михайлович відсутній

НОВООЛЕКСАНДРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
7 сесія VII скликання 27.04.2016
РЕЗУЛЬТАТИ ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ

Питання:3 Про затвердження проектно-кошторисної документації
Всього: 12 ЗА: 11 Проти: - Утрималось: - Відсутні: 1

РІШЕННЯ прийнято

№ з/п П.І.Б. депутата Результат голосування
1 Пашкова Тетяна Миколаївна За
2 Арцибашева Ольга Олегівна За
3 Морозова Валентина Вікторівна За
4 Ярова Людмила Тихонівна За
5 Ціко Олена Іванівна За
6 Луб Людмила Станіславівна За
7 Ількович Тетяна Іванівна За
8 Пукас Ніна Володимирівна За
9 Керечаніна Юлія Василівна За
10 Булавіна Вікторія Вікторівна За
11 Гончарова Ганна Анатоліївна За
12 Якубов Віктор Михайлович відсутній

НОВООЛЕКСАНДРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
7 сесія VII скликання 27.04.2016
РЕЗУЛЬТАТИ ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ

Питання:4 Про затвердження звіту з виконання місцевого бюджету сільської ради за 1 квартал 2016 року

Всього: 12 ЗА: 11 Проти: - Утрималось: - Відсутні: 1

РІШЕННЯ прийнято

№ з/п П.І.Б. депутата Результат голосування
1 Пашкова Тетяна Миколаївна За
2 Арцибашева Ольга Олегівна За
3 Морозова Валентина Вікторівна За
4 Ярова Людмила Тихонівна За
5 Ціко Олена Іванівна За
6 Луб Людмила Станіславівна За
7 Ількович Тетяна Іванівна За
8 Пукас Ніна Володимирівна За
9 Керечаніна Юлія Василівна За
10 Булавіна Вікторія Вікторівна За
11 Гончарова Ганна Анатоліївна За
12 Якубов Віктор Михайлович відсутній

НОВООЛЕКСАНДРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
7 сесія VII скликання 27.04.2016
РЕЗУЛЬТАТИ ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ

Питання:5 Про преміювання сільського голови

Всього: 12 ЗА: 11 Проти: - Утрималось: - Відсутні: 1

РІШЕННЯ прийнято

№ з/п П.І.Б. депутата Результат голосування
1 Пашкова Тетяна Миколаївна За
2 Арцибашева Ольга Олегівна За
3 Морозова Валентина Вікторівна За
4 Ярова Людмила Тихонівна За
5 Ціко Олена Іванівна За
6 Луб Людмила Станіславівна За
7 Ількович Тетяна Іванівна За
8 Пукас Ніна Володимирівна За
9 Керечаніна Юлія Василівна За
10 Булавіна Вікторія Вікторівна За
11 Гончарова Ганна Анатоліївна За
12 Якубов Віктор Михайлович відсутній
Категория: Новини | Просмотров: 260 | Добавил: user1 | Дата: 27.04.2016 | Комментарии (0)

НОВООЛЕКСАНДРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
6 сесія VII скликання 25.03.2016
РЕЗУЛЬТАТИ ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ

Питання:4 «Про виділення коштів районному бюджету на оплату продуктів харчування для учнів пільгової категорії Новоолександрівського НВК»

Всього: 12 ЗА: 10 Проти: - Утрималось: - Відсутні: 2

РІШЕННЯ прийнято

№ з/п П.І.Б. депутата Результат голосування
1 Пашкова Тетяна Миколаївна За
2 Арцибашева Ольга Олегівна За
3 Морозова Валентина Вікторівна За
4 Ярова Людмила Тихонівна За
5 Ціко Олена Іванівна За
6 Луб Людмила Станіславівна За
7 Ількович Тетяна Іванівна За
8 Пукас Ніна Володимирівна відсутня
9 Керечаніна Юлія Василівна За
10 Булавіна Вікторія Вікторівна За
11 Гончарова Ганна Анатоліївна За
12 Якубов Віктор Михайлович відсутній
Категория: Документи | Просмотров: 207 | Добавил: user1 | Дата: 31.03.2016 | Комментарии (0)

Картинка к материалу: «Декларація» Картинка к материалу: «Декларація» Картинка к материалу: «Декларація» Картинка к материалу: «Декларація» Картинка к материалу: «Декларація» Картинка к материалу: «Декларація» Картинка к материалу: «Декларація» Картинка к материалу: «Декларація»
Категория: Документи | Просмотров: 226 | Добавил: user1 | Дата: 30.03.2016 | Комментарии (0)

« 1 2 3 4 5 6 7 »